Core Training - Labor Gym Egészségcentrum Nyíregyháza

Core edzés? Talán nem is gondolnád, hogy mekkora szükséged lehet rá!

A core tréning a törzsizmok erősítését célzó edzésforma. Célba veszi az összes olyan izomcsoportot, amely a gerincet és a medencét stabilizálja. A csípőtől egészen a vállakig megdolgoztatja az izmokat. Hát- és derékfájdalom, valamint a rossz testtartás esetében a legtöbbször a törzsizmok gyengesége áll a háttérben. Mindenkinek ajánlott mozgásforma, hiszen a törzsünk a testünk központja, ennek megfelelő stabilitását kívánjuk elérni az edzések során. Változatos gyakorlatokkal és eszközökkel az edzések mindig izgalmasan telnek és új kihívások elé állítják az edzésen résztvevőket.

A foglalkozások időpontja:
Kedden és csütörtökön: 18:00 – 19:00-ig

Kedvet kaptál? Jelentkezz!
Telefonon: 0630/7902708
E-mailben: labornyiregyhaza@gmail.com
Labor-Gym Egészségcentrum – Nyíregyháza, Szabadság tér 11.