RÓLUNK - Labor Gym Egészségcentrum Nyíregyháza

A LABOR – GYM EGÉSZSÉGCENTRUM Nyíregyházán, a Szabadságtér 11. szám alatt található. Az egészséges életmódra nagy hangsúlyt fektető teremben szinte minden fontosabb funkcionális és küzdősportág képviselteti magát, úgy mint a KETTLEBELL, TRX, TRX-RIP, SÚLYEMELÉS, ERŐEMELÉS, CROSSFIT, KARATE, JUDO, BOKSZ, ezen felül a hozzánk látogatók JÓGA, AEROBIC, POCAKOS KISMAMA TORNA, POWER MOVES (break tánc) és GYÓGYTORNA foglalkozásokon is részt vehetnek.

Továbbá igyekszünk vendégeink számára értékes és valóban hasznos, működő életmód és táplálkozási tanácsokat adni.

Illetve megfelelő információkat szolgáltatni a táplálék kiegészítőkkel kapcsolatban is.

Ráadásul gondoltunk a hatékony regenerálódásra is, hiszen nálunk szakképzett masszőr, csontkovács és kineziológiai tapasz terapeuta segít, hogy minél hamarabb a legjobb formádat tud hozni az edzéseken!