Nyisztor Belián - Labor Gym Egészségcentrum Nyíregyháza

BELIÁN

Sziasztok, Nyisztor Belián vagyok! Jelenleg is versenysportoló, de számos sportágban rendelkezem évek tapasztalatával. Közöttük a szertorna és a kézilabda a leginkább kiemelendő. Legújabb szerelmemet a 2022-es évben találtam meg, a súlyemelést. A nyíregyházi Labor Gymben, személyi edzőként, csoportos fitness instruktorként és svéd- és wellnessmasszőrként találkozhatsz velem.

Célom, hogy minél több embernek tudjak segíteni a céljaik megvalósításában, legyen ez
alakformalás, egy egészségesebb test kialakítása, megőrzése vagy éppen versenysportoló teljesítményének maximalizálása. Tudásomat minden adandó alkalommal igyekszem bővíteni és tudományos alapokra helyezni, hogy a lehető legoptimálisabb programokat tudjam összeállítani azoknak, akik engem választanak céljaik eléréséhez.

Engem keresel, ha:
– kiszakadnál a mindennapok megszokott világából
– álmaid alakját szeretnéd elérni
– sportágspecifikus
fejlesztést keresel, hogy gyorsabb és erősebb legyél vetélytársaidtól
– AKROBATIKÁT és
talajtornát tanulnál
– egy egészségesebb életet szeretnél élni
– relaxálóra, frissítő masszázsra
van szükséged

Foglalkozásaimat közösen egyeztetett időpontban tartom, személyre szabottan. Szeretettel várlak edzéseimen vagy a masszázsasztal mellett.

Elérhetőségeim:
Instagram: beliannyisztor