Jakab Adrienn - Labor Gym Egészségcentrum Nyíregyháza

ADRI

Sziasztok, Jakab Adrienn vagyok.
Személyi és csoportos edzőként, fitness asszisztensként, illetve életmód és táplálkozási tanácsadóként dolgozok Nyíregyházán a Labor gym-be.
Célom hogy minél több embernek segíthessek elérni a kívánt alakot, megfelelő egészséget, jó közérzetet, és kellő önbizalmat a funkcionális edzésen és a helyes táplálkozáson keresztül.
Kis korom óta a mai napig szüntelen lendülettel és élvezettel vezeti végig mindennapjaim a mozgás szeretete. Nagy örömmel űztem évekig mind csapat mind egyéni sportokat is, míg rátaláltam a számomra legsokoldalúbb mozgásformára a CrossFit-re, amely által a legnagyobb és legjobb változásokon mentem keresztül.
Egy élethosszig tartó fejlődési vággyal, naprakész módszerekkel, és tudással várlak óráimon, ahol az edzések mellett, a tudatos táplálkozási szokások kialakításában is segítségedre leszek!
Hozd ki magadból a legjobbat a funkcionális edzés és az új táplálkozási szokásaid segítségével!
Melletted leszek!
Óráim:
Hétfő: 17-18ig crosstraining
Kedd: 17-18ig crossfamily (szülők)
Szerda: 17-18ig crosstraining
Csütörtök : 17-18ig crossfamily (szülők)
Péntek : 16-17ig crosstraining (ha belefér az órarendbe)
Ezeken kívül : személyi edzések open gym időszakban

JELENTKEZÉS

Telefonon: 30/467 26 56